Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   8:54
0,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   8:56
1,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   8:57
2,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   8:58
3,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   9:00
3,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   9:01
4,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   9:03
5,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   9:05
5,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   9:06
6,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   9:07
6,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   9:09
7,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   9:10
8 U Astry Interaktivní plán dopravy   9:12
8,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   9:13
9 Opavská Interaktivní plán dopravy   9:15
9,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   9:16
9,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   9:17
10,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   9:18
11 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   9:19
11,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   9:20
12,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   9:21
13,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   9:22
14,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   9:24
14,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   9:26
15,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   9:27
15,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   9:29
16,2 Severka Interaktivní plán dopravy   9:30
16,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   9:32
17,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   9:35
18,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 9:38  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020