Detail spoje » Bus 30 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   8:47
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   8:48
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   8:50
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   8:54
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   8:55
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   8:56
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   8:57
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   8:59
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   9:01
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   9:02
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   9:02
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   9:03
8,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   9:05
9,3 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   9:06
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   9:08
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   9:09
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   9:11
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   9:12
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   9:14
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   9:16
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   9:17
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   9:19
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   9:20
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   9:22
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   9:24
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   9:26
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   9:27
18,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   9:29
18,9 Bory Interaktivní plán dopravy 9:31  
INFO: jede jen do zastávky quot;Boryquot;



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020