Detail spoje » Bus 30 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   9:07
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   9:08
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   9:10
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   9:14
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   9:15
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   9:16
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   9:17
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   9:19
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   9:21
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   9:22
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   9:22
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   9:23
8,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   9:25
9,3 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   9:26
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   9:28
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   9:29
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   9:31
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   9:32
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   9:34
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   9:36
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   9:37
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   9:39
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   9:40
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   9:42
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   9:44
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   9:46
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   9:47
18,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   9:49
18,9 Bory Interaktivní plán dopravy 9:51  
INFO: jede jen do zastávky quot;Boryquot;



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020