Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   7:44
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   7:45
1,4 Panasonic Interaktivní plán dopravy   7:46
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   7:47
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   7:48
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   7:49
4 Bory Interaktivní plán dopravy   7:51
4,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   7:53
5,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   7:54
6,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   7:55
7,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   7:57
7,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   7:58
8,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   8:00
9,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   8:02
9,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   8:03
10,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   8:04
10,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   8:06
11,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   8:07
12 U Astry Interaktivní plán dopravy   8:09
12,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   8:10
13 Opavská Interaktivní plán dopravy   8:12
13,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   8:13
13,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   8:14
14,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   8:15
15 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   8:16
15,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   8:17
16,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   8:18
17,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   8:19
18,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   8:21
18,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   8:23
19,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   8:24
19,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   8:26
20,2 Severka Interaktivní plán dopravy   8:27
20,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   8:29
21,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   8:32
22,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 8:35  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020