Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   8:07
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   8:08
1,4 Panasonic Interaktivní plán dopravy   8:09
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   8:10
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   8:11
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   8:12
4 Bory Interaktivní plán dopravy   8:14
4,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   8:16
5,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   8:17
6,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   8:18
7,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   8:20
7,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   8:21
8,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   8:23
9,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   8:25
9,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   8:26
10,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   8:27
10,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   8:29
11,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   8:30
12 U Astry Interaktivní plán dopravy   8:32
12,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   8:33
13 Opavská Interaktivní plán dopravy   8:35
13,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   8:36
13,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   8:37
14,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   8:38
15 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   8:39
15,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   8:40
16,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   8:41
17,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   8:42
18,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   8:44
18,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   8:46
19,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   8:47
19,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   8:49
20,2 Severka Interaktivní plán dopravy   8:50
20,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   8:52
21,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   8:55
22,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 8:58  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020