Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   6:36
0,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   6:37
1,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   6:38
2,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   6:39
3,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   6:41
3,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   6:42
4,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   6:44
5,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   6:46
5,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   6:47
6,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   6:48
6,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   6:50
7,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   6:51
8 U Astry Interaktivní plán dopravy   6:52
8,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   6:53
9 Opavská Interaktivní plán dopravy   6:55
9,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   6:56
9,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   6:57
10,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   6:58
11 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   6:59
11,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   7:00
12,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   7:01
13,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   7:02
14,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   7:04
14,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   7:06
15,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   7:07
15,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   7:08
16,2 Severka Interaktivní plán dopravy   7:09
16,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   7:10
17,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   7:12
18,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 7:15  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020