Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   6:50
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   6:51
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   6:53
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   6:56
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   6:57
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   6:58
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   6:59
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   7:01
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   7:02
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   7:03
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   7:04
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   7:04
8,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   7:06
9,3 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   7:07
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   7:09
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   7:10
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   7:12
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   7:13
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   7:14
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   7:16
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   7:17
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   7:19
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   7:20
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   7:22
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   7:24
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   7:26
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   7:27
18,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   7:29
18,6 Bory Interaktivní plán dopravy   7:30
19,5 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   7:31
20,3 U Letiště Interaktivní plán dopravy   7:33
20,8 Vltava Interaktivní plán dopravy   7:34
21,3 Panasonic Interaktivní plán dopravy   7:35
22,1 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   7:36
23,2 Borská pole Interaktivní plán dopravy 7:38  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020