Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   6:56
0,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   6:57
1,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   6:58
2,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   6:59
3,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   7:01
3,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   7:02
4,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   7:04
5,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   7:06
5,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   7:07
6,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   7:08
6,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   7:10
7,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   7:11
8 U Astry Interaktivní plán dopravy   7:12
8,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   7:13
9 Opavská Interaktivní plán dopravy   7:15
9,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   7:16
9,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   7:17
10,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   7:18
11 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   7:19
11,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   7:20
12,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   7:21
13,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   7:22
14,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   7:24
14,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   7:26
15,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   7:27
15,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   7:28
16,2 Severka Interaktivní plán dopravy   7:29
16,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   7:30
17,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   7:32
18,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 7:35  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020