Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   7:21
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   7:22
1,4 Panasonic Interaktivní plán dopravy   7:23
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   7:24
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   7:25
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   7:26
4 Bory Interaktivní plán dopravy   7:28
4,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   7:29
5,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   7:30
6,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   7:31
7,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   7:33
7,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   7:34
8,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   7:36
9,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   7:38
9,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   7:39
10,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   7:40
10,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   7:42
11,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   7:43
12 U Astry Interaktivní plán dopravy   7:44
12,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   7:45
13 Opavská Interaktivní plán dopravy   7:47
13,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   7:48
13,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   7:49
14,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   7:50
15 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   7:51
15,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   7:52
16,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   7:53
17,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   7:54
18,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   7:56
18,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   7:58
19,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   7:59
19,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   8:00
20,2 Severka Interaktivní plán dopravy   8:01
20,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   8:02
21,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   8:04
22,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 8:07  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020