Detail spoje » Bus 30 NP S
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   7:41
0,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   7:43
1,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   7:44
2,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   7:45
3,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   7:47
3,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   7:48
4,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   7:50
5,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   7:52
5,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   7:53
6,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   7:54
6,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   7:56
7,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   7:57
8 U Astry Interaktivní plán dopravy   7:59
8,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   8:00
9 Opavská Interaktivní plán dopravy   8:02
9,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   8:03
9,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   8:04
10,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   8:05
11 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   8:06
11,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   8:07
12,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   8:08
13,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   8:09
14,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   8:11
14,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   8:13
15,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   8:14
15,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   8:16
16,2 Severka Interaktivní plán dopravy 8:17  
INFO: jede jen do zastávky quot;Severkaquot;



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020