Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   7:13
0,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   7:14
1,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   7:15
2,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   7:16
3,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   7:18
3,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   7:19
4,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   7:21
5,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   7:23
5,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   7:24
6,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   7:25
6,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   7:27
7,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   7:28
8 U Astry Interaktivní plán dopravy   7:29
8,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   7:30
9 Opavská Interaktivní plán dopravy   7:32
9,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   7:33
9,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   7:34
10,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   7:35
11 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   7:36
11,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   7:37
12,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   7:38
13,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   7:39
14,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   7:41
14,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   7:43
15,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   7:44
15,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   7:45
16,2 Severka Interaktivní plán dopravy   7:46
16,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   7:47
17,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   7:49
18,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 7:52  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020