Detail spoje » Bus 30 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   10:27
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   10:28
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   10:30
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   10:34
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   10:35
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   10:36
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   10:37
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   10:39
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   10:41
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   10:42
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   10:42
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   10:43
8,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   10:45
9,3 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   10:46
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   10:48
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   10:49
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   10:51
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   10:52
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   10:54
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   10:56
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   10:57
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   10:59
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   11:00
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   11:02
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   11:04
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   11:06
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   11:07
18,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   11:09
18,9 Bory Interaktivní plán dopravy 11:11  
INFO: jede jen do zastávky quot;Boryquot;



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020