Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   9:14
0,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   9:16
1,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   9:17
2,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   9:18
3,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   9:20
3,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   9:21
4,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   9:23
5,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   9:25
5,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   9:26
6,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   9:27
6,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   9:29
7,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   9:30
8 U Astry Interaktivní plán dopravy   9:32
8,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   9:33
9 Opavská Interaktivní plán dopravy   9:35
9,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   9:36
9,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   9:37
10,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   9:38
11 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   9:39
11,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   9:40
12,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   9:41
13,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   9:42
14,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   9:44
14,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   9:46
15,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   9:47
15,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   9:49
16,2 Severka Interaktivní plán dopravy   9:50
16,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   9:52
17,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   9:55
18,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 9:58  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020