Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   10:23
0,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   10:25
0,8 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   10:26
1,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   10:27
1,6 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   10:28
2 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   10:29
2,4 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   10:31
2,7 U Práce Interaktivní plán dopravy   10:32
3 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   10:34
4,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   10:37
4,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   10:39
5,2 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   10:40
5,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   10:41
6,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   10:42
6,5 Severka Interaktivní plán dopravy   10:43
6,9 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   10:44
7,6 Košutka Interaktivní plán dopravy 10:47  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020