Detail spoje » Tram 4 NP R
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Košutka Interaktivní plán dopravy   9:53
0,5 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   9:54
1 Severka Interaktivní plán dopravy   9:55
1,4 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   9:56
1,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   9:57
2,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   9:59
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   10:00
3,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   10:02
4,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   10:05
4,8 U Práce Interaktivní plán dopravy   10:07
5,1 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   10:08
5,5 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   10:10
5,8 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   10:11
6,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   10:12
6,6 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   10:13
6,7 Borský park Interaktivní plán dopravy   10:14
7,4 Bory Interaktivní plán dopravy 10:16  
INFO: spoj jede pouze do zastávky quot;Boryquot;



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020