Detail spoje » Tram 4
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Univerzita Interaktivní plán dopravy   10:14
0,4 Technická Interaktivní plán dopravy   10:15
0,9 Bory Interaktivní plán dopravy   10:16
1,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   10:18
1,7 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   10:19
2,1 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   10:20
2,5 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   10:21
2,9 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   10:22
3,3 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   10:24
3,6 U Práce Interaktivní plán dopravy   10:25
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   10:27
5,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   10:30
5,8 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   10:32
6,1 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   10:33
6,6 U Družby Interaktivní plán dopravy   10:34
7 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   10:35
7,4 Severka Interaktivní plán dopravy   10:36
7,8 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   10:37
8,5 Košutka Interaktivní plán dopravy 10:40  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020