Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   10:08
0,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   10:10
0,8 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   10:11
1,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   10:12
1,6 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   10:13
2 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   10:14
2,4 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   10:16
2,7 U Práce Interaktivní plán dopravy   10:17
3 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   10:19
4,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   10:22
4,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   10:24
5,2 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   10:25
5,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   10:26
6,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   10:27
6,5 Severka Interaktivní plán dopravy   10:28
6,9 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   10:29
7,6 Košutka Interaktivní plán dopravy 10:32  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020