Detail spoje » Tram 4 NP R
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Košutka Interaktivní plán dopravy   10:38
0,5 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   10:39
1 Severka Interaktivní plán dopravy   10:40
1,4 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   10:41
1,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   10:42
2,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   10:44
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   10:45
3,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   10:47
4,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   10:50
4,8 U Práce Interaktivní plán dopravy   10:52
5,1 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   10:53
5,5 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   10:55
5,8 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   10:56
6,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   10:57
6,6 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   10:58
6,7 Borský park Interaktivní plán dopravy   10:59
7,4 Bory Interaktivní plán dopravy 11:01  
INFO: spoj jede pouze do zastávky quot;Boryquot;



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020