Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Univerzita Interaktivní plán dopravy   9:59
0,4 Technická Interaktivní plán dopravy   10:00
0,9 Bory Interaktivní plán dopravy   10:01
1,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   10:03
1,7 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   10:04
2,1 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   10:05
2,5 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   10:06
2,9 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   10:07
3,3 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   10:09
3,6 U Práce Interaktivní plán dopravy   10:10
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   10:12
5,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   10:15
5,8 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   10:17
6,1 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   10:18
6,6 U Družby Interaktivní plán dopravy   10:19
7 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   10:20
7,4 Severka Interaktivní plán dopravy   10:21
7,8 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   10:22
8,5 Košutka Interaktivní plán dopravy 10:25  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020