Detail spoje » Tram 4
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Košutka Interaktivní plán dopravy   10:30
0,5 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   10:31
1 Severka Interaktivní plán dopravy   10:32
1,4 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   10:33
1,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   10:34
2,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   10:36
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   10:37
3,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   10:39
4,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   10:42
4,8 U Práce Interaktivní plán dopravy   10:44
5,1 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   10:45
5,5 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   10:47
5,8 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   10:48
6,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   10:49
6,6 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   10:50
6,7 Borský park Interaktivní plán dopravy   10:51
7,3 Bory Interaktivní plán dopravy   10:52
8 Technická Interaktivní plán dopravy   10:53
8,6 Univerzita Interaktivní plán dopravy 10:55  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020