Detail spoje » Tram 4
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   9:53
0,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   9:55
0,8 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   9:56
1,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   9:57
1,6 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   9:58
2 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   9:59
2,4 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   10:01
2,7 U Práce Interaktivní plán dopravy   10:02
3 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   10:04
4,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   10:07
4,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   10:09
5,2 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   10:10
5,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   10:11
6,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   10:12
6,5 Severka Interaktivní plán dopravy   10:13
6,9 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   10:14
7,6 Košutka Interaktivní plán dopravy 10:17  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020