Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Košutka Interaktivní plán dopravy   10:15
0,5 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   10:16
1 Severka Interaktivní plán dopravy   10:17
1,4 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   10:18
1,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   10:19
2,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   10:21
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   10:22
3,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   10:24
4,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   10:27
4,8 U Práce Interaktivní plán dopravy   10:29
5,1 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   10:30
5,5 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   10:32
5,8 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   10:33
6,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   10:34
6,6 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   10:35
6,7 Borský park Interaktivní plán dopravy   10:36
7,3 Bory Interaktivní plán dopravy   10:37
8 Technická Interaktivní plán dopravy   10:38
8,6 Univerzita Interaktivní plán dopravy 10:40  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020