Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   9:38
0,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   9:40
0,8 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   9:41
1,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   9:42
1,6 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   9:43
2 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   9:44
2,4 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   9:46
2,7 U Práce Interaktivní plán dopravy   9:47
3 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   9:49
4,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   9:52
4,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   9:54
5,2 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   9:55
5,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   9:56
6,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   9:57
6,5 Severka Interaktivní plán dopravy   9:58
6,9 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   9:59
7,6 Košutka Interaktivní plán dopravy 10:02  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020