Detail spoje » Tram 4 R
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Košutka Interaktivní plán dopravy   10:08
0,5 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   10:09
1 Severka Interaktivní plán dopravy   10:10
1,4 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   10:11
1,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   10:12
2,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   10:14
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   10:15
3,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   10:17
4,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   10:20
4,8 U Práce Interaktivní plán dopravy   10:22
5,1 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   10:23
5,5 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   10:25
5,8 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   10:26
6,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   10:27
6,6 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   10:28
6,7 Borský park Interaktivní plán dopravy   10:29
7,4 Bory Interaktivní plán dopravy 10:31  
INFO: spoj jede pouze do zastávky quot;Boryquot;



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020