Detail spoje » Tram 4
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Univerzita Interaktivní plán dopravy   9:29
0,4 Technická Interaktivní plán dopravy   9:30
0,9 Bory Interaktivní plán dopravy   9:31
1,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   9:33
1,7 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   9:34
2,1 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   9:35
2,5 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   9:36
2,9 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   9:37
3,3 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   9:39
3,6 U Práce Interaktivní plán dopravy   9:40
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   9:42
5,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   9:45
5,8 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   9:47
6,1 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   9:48
6,6 U Družby Interaktivní plán dopravy   9:49
7 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   9:50
7,4 Severka Interaktivní plán dopravy   9:51
7,8 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   9:52
8,5 Košutka Interaktivní plán dopravy 9:55  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020