Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Košutka Interaktivní plán dopravy   10:00
0,5 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   10:01
1 Severka Interaktivní plán dopravy   10:02
1,4 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   10:03
1,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   10:04
2,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   10:06
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   10:07
3,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   10:09
4,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   10:12
4,8 U Práce Interaktivní plán dopravy   10:14
5,1 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   10:15
5,5 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   10:17
5,8 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   10:18
6,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   10:19
6,6 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   10:20
6,7 Borský park Interaktivní plán dopravy   10:21
7,3 Bory Interaktivní plán dopravy   10:22
8 Technická Interaktivní plán dopravy   10:23
8,6 Univerzita Interaktivní plán dopravy 10:25  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020