Detail spoje » Tram 4 NP R
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Košutka Interaktivní plán dopravy   10:23
0,5 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   10:24
1 Severka Interaktivní plán dopravy   10:25
1,4 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   10:26
1,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   10:27
2,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   10:29
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   10:30
3,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   10:32
4,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   10:35
4,8 U Práce Interaktivní plán dopravy   10:37
5,1 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   10:38
5,5 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   10:40
5,8 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   10:41
6,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   10:42
6,6 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   10:43
6,7 Borský park Interaktivní plán dopravy   10:44
7,4 Bory Interaktivní plán dopravy 10:46  
INFO: spoj jede pouze do zastávky quot;Boryquot;



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020