Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Univerzita Interaktivní plán dopravy   9:44
0,4 Technická Interaktivní plán dopravy   9:45
0,9 Bory Interaktivní plán dopravy   9:46
1,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   9:48
1,7 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   9:49
2,1 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   9:50
2,5 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   9:51
2,9 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   9:52
3,3 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   9:54
3,6 U Práce Interaktivní plán dopravy   9:55
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   9:57
5,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   10:00
5,8 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   10:02
6,1 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   10:03
6,6 U Družby Interaktivní plán dopravy   10:04
7 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   10:05
7,4 Severka Interaktivní plán dopravy   10:06
7,8 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   10:07
8,5 Košutka Interaktivní plán dopravy 10:10  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020