Detail spoje » Bus 35 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   12:25
0,2 Pařížská Interaktivní plán dopravy   12:26
0,8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   12:28
1,1 U Práce Interaktivní plán dopravy   12:30
1,5 Tylova Interaktivní plán dopravy   12:32
2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   12:33
2,6 Kalikova Interaktivní plán dopravy   12:35
3,8 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   12:36
4,9 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   12:38
5,9 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   12:40
6,2 Radčice Interaktivní plán dopravy   12:41
6,9 Pod Kyjovem Interaktivní plán dopravy   12:42
7,8 Zámecké náměstí Interaktivní plán dopravy   12:44
8,5 Křimice Interaktivní plán dopravy 12:46  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020