Detail spoje » Bus 35 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   9:56
0,7 Zámecké náměstí Interaktivní plán dopravy   9:57
2,3 Radčice Interaktivní plán dopravy   10:00
2,6 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   10:01
3,8 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   10:03
4,9 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   10:04
6,1 Kalikova Interaktivní plán dopravy   10:05
6,9 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   10:08
7,3 Tylova Interaktivní plán dopravy   10:10
7,7 U Práce Interaktivní plán dopravy   10:12
8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   10:13
8,6 Pařížská Interaktivní plán dopravy   10:15
9,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy 10:17  



Verze JŘ: 17:40_25.10.2020