Detail spoje » Bus 35 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   9:25
0,2 Pařížská Interaktivní plán dopravy   9:26
0,8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   9:28
1,1 U Práce Interaktivní plán dopravy   9:30
1,5 Tylova Interaktivní plán dopravy   9:32
2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   9:33
2,6 Kalikova Interaktivní plán dopravy   9:35
3,8 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   9:36
4,9 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   9:38
5,9 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   9:40
6,2 Radčice Interaktivní plán dopravy   9:41
6,9 Pod Kyjovem Interaktivní plán dopravy   9:42
7,8 Zámecké náměstí Interaktivní plán dopravy   9:44
8,5 Křimice Interaktivní plán dopravy 9:46  



Verze JŘ: 17:40_25.10.2020