Detail spoje » Bus 35 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   10:56
0,7 Zámecké náměstí Interaktivní plán dopravy   10:57
2,3 Radčice Interaktivní plán dopravy   11:00
2,6 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   11:01
3,8 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   11:03
4,9 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   11:04
6,1 Kalikova Interaktivní plán dopravy   11:05
6,9 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   11:08
7,3 Tylova Interaktivní plán dopravy   11:10
7,7 U Práce Interaktivní plán dopravy   11:12
8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   11:13
8,6 Pařížská Interaktivní plán dopravy   11:15
9,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy 11:17  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020