Detail spoje » Bus 35 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   8:06
0,7 Zámecké náměstí Interaktivní plán dopravy   8:07
2,3 Radčice Interaktivní plán dopravy   8:10
2,6 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   8:11
3,8 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   8:13
4,9 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   8:14
6,1 Kalikova Interaktivní plán dopravy   8:15
6,9 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   8:18
7,3 Tylova Interaktivní plán dopravy   8:20
7,7 U Práce Interaktivní plán dopravy   8:22
8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   8:23
8,6 Pařížská Interaktivní plán dopravy   8:25
9,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy 8:27  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020