Detail spoje » Bus 35 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   7:35
0,2 Pařížská Interaktivní plán dopravy   7:36
0,8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   7:38
1,1 U Práce Interaktivní plán dopravy   7:40
1,5 Tylova Interaktivní plán dopravy   7:42
2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   7:43
2,6 Kalikova Interaktivní plán dopravy   7:45
3,8 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   7:46
4,9 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   7:48
5,9 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   7:50
6,2 Radčice Interaktivní plán dopravy   7:51
6,9 Pod Kyjovem Interaktivní plán dopravy   7:52
7,8 Zámecké náměstí Interaktivní plán dopravy   7:54
8,5 Křimice Interaktivní plán dopravy 7:56  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020