Detail spoje » Bus 35 NP M
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   12:55
0,2 Pařížská Interaktivní plán dopravy   12:56
0,8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   12:58
1,1 U Práce Interaktivní plán dopravy   13:00
1,5 Tylova Interaktivní plán dopravy   13:02
2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   13:03
2,6 Kalikova Interaktivní plán dopravy   13:05
3,8 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   13:06
4,9 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   13:08
5,9 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   13:10
6,2 Radčice Interaktivní plán dopravy   13:11
6,9 Pod Kyjovem Interaktivní plán dopravy   13:12
8,3 Malesice Interaktivní plán dopravy 13:15  
INFO: jede jen do zastávky quot;Malesicequot;



Verze JŘ: 15:38_23.10.2020