Detail spoje » Bus 35 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   8:25
0,2 Pařížská Interaktivní plán dopravy   8:26
0,8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   8:28
1,1 U Práce Interaktivní plán dopravy   8:30
1,5 Tylova Interaktivní plán dopravy   8:32
2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   8:33
2,6 Kalikova Interaktivní plán dopravy   8:35
3,8 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   8:36
4,9 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   8:38
5,9 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   8:40
6,2 Radčice Interaktivní plán dopravy   8:41
6,9 Pod Kyjovem Interaktivní plán dopravy   8:42
7,8 Zámecké náměstí Interaktivní plán dopravy   8:44
8,5 Křimice Interaktivní plán dopravy 8:46  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020