Detail spoje » Bus 35 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   6:36
0,7 Zámecké náměstí Interaktivní plán dopravy   6:37
2,3 Radčice Interaktivní plán dopravy   6:40
2,6 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   6:41
3,8 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   6:43
4,9 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   6:44
6,1 Kalikova Interaktivní plán dopravy   6:45
6,9 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   6:48
7,3 Tylova Interaktivní plán dopravy   6:50
7,7 U Práce Interaktivní plán dopravy   6:52
8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   6:53
8,6 Pařížská Interaktivní plán dopravy   6:55
9,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy 6:57  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020