Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 U Luny Interaktivní plán dopravy   13:12
3 Bory Interaktivní plán dopravy   13:15
3,3 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   13:15
4,7 Chaty Interaktivní plán dopravy   13:17
5,5 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   13:18
6,1 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   13:20
6,7 Severní Interaktivní plán dopravy   13:21
7,3 Valcha Interaktivní plán dopravy   13:22
10,2 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   13:27
10,8 Lhota Interaktivní plán dopravy   13:29
12,6 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   13:31 V
13,1 Nová Ves Interaktivní plán dopravy 13:32   V



Verze JŘ: 6:55_02.07.2020