Detail spoje » Bus 26 NP L
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   10:51
0,3 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   10:51
1,7 Chaty Interaktivní plán dopravy   10:53
2,5 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   10:54
3,1 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   10:56
3,7 Severní Interaktivní plán dopravy   10:57
4,3 Valcha Interaktivní plán dopravy   10:58
7,2 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   11:03
7,8 Lhota Interaktivní plán dopravy 11:05  
INFO: jede jen do zastávky quot;Lhotaquot;



Verze JŘ: 7:28_25.5.2020