Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Lhota Interaktivní plán dopravy   10:26
0,6 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   10:27
2,1 Lašitov Interaktivní plán dopravy   10:29
3,5 Valcha Interaktivní plán dopravy   10:32
4,1 Severní Interaktivní plán dopravy   10:33
4,7 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   10:34
5,3 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   10:35
6,1 Chaty Interaktivní plán dopravy   10:36
7,4 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   10:38
8,2 Bory Interaktivní plán dopravy 10:40  



Verze JŘ: 7:28_25.5.2020