Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Nová Ves Interaktivní plán dopravy   9:38 V
0,5 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   9:38 V
2,3 Lhota Interaktivní plán dopravy   9:41
2,9 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   9:42
4,4 Lašitov Interaktivní plán dopravy   9:44
5,8 Valcha Interaktivní plán dopravy   9:47
6,4 Severní Interaktivní plán dopravy   9:48
7 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   9:49
7,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   9:50
8,4 Chaty Interaktivní plán dopravy   9:51
9,7 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   9:53
10,5 Bory Interaktivní plán dopravy 9:55  



Verze JŘ: 7:28_25.5.2020