Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   9:21
0,3 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   9:21
1,7 Chaty Interaktivní plán dopravy   9:23
2,5 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   9:24
3,1 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   9:26
3,7 Severní Interaktivní plán dopravy   9:27
4,3 Valcha Interaktivní plán dopravy   9:28
7,2 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   9:33
7,8 Lhota Interaktivní plán dopravy   9:35
9,6 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   9:37 V
10,1 Nová Ves Interaktivní plán dopravy 9:38   V



Verze JŘ: 7:28_25.5.2020