Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Lhota Interaktivní plán dopravy   7:56
0,6 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   7:57
2,1 Lašitov Interaktivní plán dopravy   7:59
3,5 Valcha Interaktivní plán dopravy   8:02
4,1 Severní Interaktivní plán dopravy   8:03
4,7 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   8:04
5,3 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   8:05
6,1 Chaty Interaktivní plán dopravy   8:06
7,4 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   8:08
8,2 Bory Interaktivní plán dopravy 8:10  



Verze JŘ: 7:28_25.5.2020