Detail spoje » Bus 26 NP L
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   7:36
0,3 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   7:36
1,7 Chaty Interaktivní plán dopravy   7:38
2,5 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   7:39
3,1 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   7:41
3,7 Severní Interaktivní plán dopravy   7:42
4,3 Valcha Interaktivní plán dopravy   7:43
7,2 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   7:48
7,8 Lhota Interaktivní plán dopravy 7:50  
INFO: jede jen do zastávky quot;Lhotaquot;



Verze JŘ: 7:28_25.5.2020