Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Lhota Interaktivní plán dopravy   6:57
0,6 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   6:58
2,1 Lašitov Interaktivní plán dopravy   7:00
3,5 Valcha Interaktivní plán dopravy   7:02
4,1 Severní Interaktivní plán dopravy   7:03
4,7 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   7:04
5,3 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   7:05
6,1 Chaty Interaktivní plán dopravy   7:06
7,4 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   7:08
8,2 Bory Interaktivní plán dopravy 7:10  



Verze JŘ: 7:28_25.5.2020