Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Lhota Interaktivní plán dopravy   5:41
0,6 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   5:42
2,1 Lašitov Interaktivní plán dopravy   5:44
3,5 Valcha Interaktivní plán dopravy   5:46
4,1 Severní Interaktivní plán dopravy   5:47
4,7 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   5:48
5,3 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   5:49
6,1 Chaty Interaktivní plán dopravy   5:50
7,4 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   5:52
8,2 Bory Interaktivní plán dopravy 5:54  



Verze JŘ: 7:28_25.5.2020