Detail spoje » Bus 26 NP L
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   5:27
0,3 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   5:27
1,7 Chaty Interaktivní plán dopravy   5:29
2,5 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   5:30
3,1 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   5:32
3,7 Severní Interaktivní plán dopravy   5:33
4,3 Valcha Interaktivní plán dopravy   5:34
7,2 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   5:38
7,8 Lhota Interaktivní plán dopravy 5:40  
INFO: jede jen do zastávky quot;Lhotaquot;



Verze JŘ: 7:28_25.5.2020