Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Lhota Interaktivní plán dopravy   4:51
0,6 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   4:52
2,1 Lašitov Interaktivní plán dopravy   4:54
3,5 Valcha Interaktivní plán dopravy   4:56
4,1 Severní Interaktivní plán dopravy   4:57
4,7 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   4:58
5,3 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   4:59
6,1 Chaty Interaktivní plán dopravy   5:00
7,4 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   5:02
8,2 Bory Interaktivní plán dopravy 5:04  



Verze JŘ: 7:28_25.5.2020