Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Lhota Interaktivní plán dopravy   15:38
0,6 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   15:39
2,1 Lašitov Interaktivní plán dopravy   15:41
2,3 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   15:42
2,9 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   15:43
3,7 Chaty Interaktivní plán dopravy   15:44
5 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   15:46
5,8 Bory Interaktivní plán dopravy 15:48  



Verze JŘ: 6:55_02.07.2020