Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Nová Ves Interaktivní plán dopravy   23:04 V
0,5 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   23:04 V
2,3 Lhota Interaktivní plán dopravy   23:07
2,9 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   23:08
4,4 Lašitov Interaktivní plán dopravy   23:10
5,8 Valcha Interaktivní plán dopravy   23:12
6,4 Severní Interaktivní plán dopravy   23:13
7 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   23:14
7,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   23:15
8,4 Chaty Interaktivní plán dopravy   23:16
9,7 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   23:18
10,5 Bory Interaktivní plán dopravy 23:20  



Verze JŘ: 6:55_02.07.2020